30% попуст на паметен часовник U8 во боја по избор од Мегамобил во вредност од 1200 ден. по цена од 840 ден.

Цена

ден.

ден.

Боја Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

30%

Заштеда

360 ден.

Купени: 4

 • ул. Владимир Комаров бр.36-2/5

  Одведи ме таму

  02 2460 385

  megamobil@megamobil.com.mk

Добивате

Паметен часовник во боја по избор:

 • Црвена
 • Црна

*Изборот на боја е според моменталната достапност

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.12.2018 до 23.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребна претходна резервација
 • Производот се подигнува од продавницата на Мегамобил
 • Изборот на боја е според моменталната достапност

Опис

Спецификации:

 • Материјал: Силикон и Алуминиум
 • Тежина: 76гр
 • Боја: Црна или Црвена
 • Димензии: 24х4х1cm 
 • Звук: ≤75dB
 • Сигнал: ≥10m
 • Време за разговор: 3 часа
 • Време за полнење: 1 час
 • Јазик: Англиски и Кинески
 • Батерија: 230 mAh

Функции:

 • Стоперка
 • Hands-free повици
 • Дисплеј за време, датум, состојба на батерија
 • Потсетник за повици
 • Музички плеер
 • Синхронизација на пораки, повици и e-mail (Андроид)
 • Календар, калкулатор, Часовник
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.