31% попуст на M3 паметна спортска нараквица во боја по избор од Мидас Премиум во вредност од 1300 ден. по цена од 890 ден.

Цена

ден.

ден.

Боја е задолжително поле!

Вредност

1300 ден.

Попуст

31%

Заштеда

410 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 64 | Остануваат: 4

 • Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  071 307 803

  info@midas.mk

Добивате

М3 паметна спортка нараквица во боја по избор:

 • Црна
 • Црвена
 • Сина

* Карактеристики на производот може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2018 до 20.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се подигнуваат од Мидас Премиум со задолжителна претходна најава или по договор  на погодна локација во Скопје.
 • Доколку сакате достава на производот низ цела Македонија потребна е доплата од 100 денари кои се наплаќаат од страна на карго експрес.
 • По купување на купонот потребно е да ја исконтактирате компанијата Мидас Премиум на телефонскиот број 071 307 803, за да се организира превземање на производот.
 • За достава потребно е да испратите e-mail до Мидас Премиум со следновите податоци: купонот, име и презиме, адреса за достава и контакт телефон на info@midas.mk.

Опис

Карактеристики:

 • Капацитет на батерија: 60 mAh
 • Време на мирување: 300 часа
 • Волтажа: 5V
 • Тежина: 6.9 грама
 • Материјал: АВЅ и силикон
 • Екран: 0.96″ OLED во боја
 • Главни функции: часовник,педометар, поминато растојание, пресметка на потрошени калории, Мерење на срцев ритам, Мерење на крвен притисок,спортски активности ( скокање на јаже, склекови),
 • мерење на квалитет на сон, Идenтификација на повик: вибрирање/mute ( пораки, месингери…)
 • Bluetooth: Bluetooth 4.1
 • Компатибилно со Android и iOS
 • Сензор за движење
 • Потсетник за пораки, нотификации и повици
 • Контрола: физичка преку тач копче или преку апликација
 • Водоотпорност :IP67 ( да не се користи при пливање, односно целосно потопување )
 • Апликација за поврзување – Yoho Sports
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.