Зимен одмор во Пампорово (04.01-05.03.2023)! До 13% попуст на едно, две или три ноќевања со појадок и вечера во сместување и термин по избор во Kamena Hotel

Цена од

2418 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

9300 ден.

Попуст

74%

Заштеда

6882 ден.

Добивате

Понудата е по лице за број на ноќевања, сместување и термин по избор:

Опции на понудата:

1 HB ноќевања во двокреветна/трокреветна соба (04.01-20.01.2023) 2,551 ден. (41 еур)
2,418 ден. (39 еур)
2 HB ноќевања во двокреветна/трокреветна соба (04.01-20.01.2023) 5,102 ден. (82 еур)
4,588 ден. (74 еур)
3 HB ноќевања во двокреветна/трокреветна соба (04.01-20.01.2023) 7,653 ден. (123 еур)
6,696 ден. (108 еур)
1 HB ноќевања во двокреветна/трокреветна соба (21.01-05.03.2023) 3,116 ден. (50 еур)
2,976 ден. (48 еур)
2 HB ноќевања во двокреветна/трокреветна соба (21.01-05.03.2023) 6,232 ден. (101 еур)
5,766 ден. (93 еур)
3 HB ноќевања во двокреветна/трокреветна соба (21.01-05.03.2023) 9,348 ден. (151 еур)
8,370 ден. (135 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Трансфер до ски центарот
 • БОНУС: еднократна употреба на парна бања и сауна со претходен договор
 • Интернет
 • Паркинг со ограничени места 
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.01.2023 до 05.03.2023
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да прикажете испечатен купонот при пристигнување во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Оброците се на шведска маса или на мени во зависност од капацитетот на хотелот
 • БОНУС: еднократна употреба на парна бања и сауна со претходен договор
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За прво дете до 6.99 години на дополнителен кревет во двокреветна соба престојот е бесплатен
 • За прво дете од 7 до 11.99 години на дополнителен кревет во двокреветна соба се доплаќа 7.5 €
 • За дете до 11.99 години на редовен кревет во двокреветна соба се доплаќа 60% од цената на купонот
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице на дополнителен кревет во двокреветна соба се доплаќа 80% од цената на купонот
 • Сите доплати се прават на рецепцијата во хотелот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.