Релаксирање во дрвени куќички во Пампорово (01.10.2021-22.02.2022)! Промотивна цена за наем на вила со максимален капацитет до 12 лица во термин по избот во Villa Elitza Пампорово

Цена од

8471 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 7

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

Добивате

Понудата е за наем на цела вила за едно ноќевање во термин по избор со максимален капацитет за 12 лица

Опции на понудата:

Наем на вила за 12 лица (01.10 - 30.11.2021) 8,471 ден. (137 еур)
Наем на вила за 12 лица (01.12 - 20.12.2021) 9,412 ден. (152 еур)
Наем на вила за 12 лица (21.12 - 23.12.2021) 10,981 ден. (177 еур)
Наем на вила за 12 лица (24.12 - 27.12.2021) 13,020 ден. (210 еур)
Наем на вила за 12 лица (02.01 - 28.01.2022) 11,295 ден. (182 еур)
Наем на вила за 12 лица (29.01 - 22.02.2022) 14,118 ден. (228 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатен интернет 
 • Паркинг (до исполнување на слободните капацитети)
 • Туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.10.2021 до 22.02.2022
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од вилата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • При пристигнување потребно е да го однесете купонот испечатен 
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За да ја користите вилата на 31 Декември потребно е да купите минимум 3 купони, односно да престојувате 3 ноќевања. Потребно е да купите од купоните за периодот од 24.12 до 27.12.2021 и да долатите 200 € на рецепција за еден ден
 • За да ја користите вилата на 28 Декември потребно е да купите купони за периодот од 24.12 до 27.12.2021 и да долатите 25 € на рецепција за еден ден
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Барате место за дружба со пријатели? Вила Елица има се што ви е потребно за целосен и пријатен одмор. 

Вила Елица има 3 двокреветни соби (секоја со можност за дополнително легло), салон со камин, трпезарија, стаклена тераса. Секоја соба е опремена со: кабловска телевизија, приватна бања, Wi-Fi интернет, греење. Исто така постои и комплетно опремена кујна со фрижидер-замрзнувач, електричен шпорет со фурна, машина за кафе, тостери, електричен котел, микробранова печка, целосен комплет прибор и садови и фен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.