60% попуст на памучни влошки за пазуви во вредност од 250 ден. по цена од 99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

60% попуст на памучни влошки за пазуви во вредност од 250 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

250 ден.

Попуст

60%

Заштеда

151 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 4

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Памучни влошки за пазуви


Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика) од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот
 • Доставата не е вклучена во купонот
 • Доколку сакате достава потребно е да си купите ваучер за достава од следната зделка https://grouper.mk/deal/dostava-na-proizvod
 • По купување на купонот за ваучерот потребно е да го испратите купон кодот и пин кодот од купениот купон за достава на производ, заедно со потребните податоци за достава: име и презиме, адреса, телефонски број, купон код и пин код од купениот производ, на dostava@grouper.mk
 • Искористувањето на ваучерот за достава е еднократно.

Опис

Карактеристики на производ

 • 12 парчиња (6 парчиња за маици со кратки ракави и 6 парчиња за маици со долги ракави)
 • За секојдневна употреба
 • Ја штитат облеката од дамки, влага и миризба
 • Ги чуваат пазувите суви подолго време
 • Висока апсорбциска моќ
 • Ултра тенки
 • Може да се носат и на маици без ракави
 • Лесно поставување со лепливи траки
 • Се лепат на сите видови материјали
 • За мажи и жени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ