12 ја следат оваа компанија


Panax Ginseng (100 таблети)

951 ден.

Шифра:

FL0067

Опис

Додаток во исхраната со женшен Женшенот, познат под името “корен на човекот” е еден од најдолго употребуваните и најпопуларни зајакнувачи на природната сила. Дозирање: 1-2 таблети на ден или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 100 СОСТАВ 500 мг Корејски женшен ВНИМАНИЕ! Не се препорачува за лица кои страдаат од висок крвен притисок или други кардиоваскуларни заболувања. Препорачлива доза на употреба – максимум 6 недели. Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.