Релаксиран одмор во Банско! До 44% попуст на ноќевање во сместување по избор: двокреветна соба, студио или апартман за 2, 3 или 4 лица во прекрасниот "Panorama Apartments 3*"

РАСПРОДАДЕНО

Релаксиран одмор во Банско! До 44% попуст на ноќевање во сместување по избор: двокреветна соба, студио или апартман за 2, 3 или 4 лица во прекрасниот "Panorama Apartments 3*"

Цена

1,116 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,984 ден.

Попуст

44%

Заштеда

868 ден.

Купени : 3

 • Банско Банско, Bulgaria (България), 2770

 • +359988921103

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање во сместување по избор:

 • Ноќевање за двајца во двокреветна соба за работни денови од недела до четврток - цена 1984 ден. (32 Eur) 1116 ден. (18 Eur)
 • Ноќевање за двајца во двокреветна соба за викенд од петок до недела - цена 1984 ден. (32 Eur) 1240 ден. (20 Eur)
 • Ноќевање во студио за 3 лица за работни денови од недела до четврток - цена 2976 ден. (48 Eur) 1860 ден. (30 Eur)
 • Ноќевање во студио за 3 лица за викенд од петок до недела - цена 2976 ден. (48 Eur) 1984 ден. (32 Eur)
 • Ноќевање за 4 лица во апартман за работни денови од недела до четврток - цена 3534 ден. (57 Eur) 2232 ден. (36 Eur)
 • Ноќевање за 4 лица во апартман за викенд од петок до недела - цена 3534 ден. (57 Eur) 2356 ден. (38 Eur)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.01.2016 до 31.03.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За деца во креветот на родителите е бесплатно.
 • За деца и трето возрасно лице на дополнителнен кревет потребно е да купите купон.
 • Доколку не го искористите купонот до 31.03.2016 година, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

Хотелот Panorama Resort во Банско е лоциран 750 метри од ски лифтовите во Св. Иван Рилски, и нуди модерно сместување и висококвалитетна услуга. 

Собите се опремени со кујна, сателитска телевизија, тоалет и тераса од која ќе можете да уживате во погледот на прекрасните предели на ски центарот Банско и планината Пирин.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ