Зајакнете го имунолошкиот систем! 19% попуст на Immufix таблети за јакнење на имуниот систем и одржување на виталноста на телото и ентузијазмот од "Пантер факс" во вредност од 900 ден. по цена од 730 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Зајакнете го имунолошкиот систем! 19% попуст на Immufix таблети за јакнење на имуниот систем и одржување на виталноста на телото и ентузијазмот од "Пантер факс" во вредност од 900 ден. по цена од 730 ден.

Цена

730 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

900 ден.

Попуст

19%

Заштеда

170 ден.

Купени : 3

 • ул. Живко Чинго бр. 4 1000, Скопје Македонија

 • 02 3298 992

 • panterfax@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Immufix пакување од 40 таблети за јакнење на имуниот систем и одржување на виталноста на телото и ентузијазмот

 • Дозирање: 1- 2 таблети дневно, 30 минути пред оброк

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.12.2016 до 31.01.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува од канцелариите на Пантер факс на ул. Живко Чинго бр.4
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски).
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката.

Опис

НАЈДОБАР НАЧИН ДА ГО ЗАЈАКНЕТЕ ВАШИОТ ИМУНОЛОШКИ СИСТЕМ

Патентираниот Wellmune WPG Beta Glucan од пекарски квасец во состав на Имуфикс таблетите допринесува за јакнење на имуниот систем, за одржување на виталноста на телото и ентузијазмот. Раководејќи се по студиите телото го препознава подобро во споредба со други извори на бета-глукан.

Бета глуканот е потполно природен и без штетни последици и е наменет за сите оние кои сакаат да останат здрави за време на сезоната на настинки и грип како и за оние кои патат од било каков имунолошки проблем (хроничен умор, вирози, тумони заболувања). Поседува и извонредно антиоксидантно дејство кое допринесува и за поголема ефикасност на хемотерапијата, намалувајќи ги нејзините штетни последици.

Дозирање: 1- 2 таблети дневно, 30 минути пред оброк.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.