12 ја следат оваа компанија


Papaya Plus (90 таблети за жвакање)

1024 ден.

Шифра:

CV0261

Опис

Таблети за жвакање со растителни ензими Papaya Plus (додаток во исхраната) e комплекс од ензими од растително потекло во форма на вкусни таблети за жвакање, кои во својот состав содржат Папаја во прав, Фунгална амилаза, Фунгална липаза, Фунгална лактаза и Хлорофил. Производот содржи шеќер и засладувач. Дозирање: 1 таблета за жвакање по оброк или по препорака на лекар или фармацевт СОСТАВ 200 мг Папаја во прав, 30 мг Фунгална амилаза, 25 мг Фунгална липаза, 5 мг Фунгална лактаза, 1 мг Хлорофил Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.