За екстра удобност! 44% попуст на пар memory влошки за чевли во вредност од 250 ден. по цена од 139 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

За екстра удобност! 44% попуст на пар memory влошки за чевли во вредност од 250 ден. по цена од 139 ден. + бесплатна достава

Цена

139 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

250 ден.

Попуст

44%

Заштеда

111 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 168

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Пар memory влошки за чевли


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Крај на уморните стапала! Овие мемору влошки идеално се прилагодуваат на секаков вид на чевли како и секаков тип на стапала. Наменети се за жени и мажи, односно за сите оние кои страдаат од уморни стапала или бараат екстра удобност во секодјневното движење и пешачење. Покрај удоноства овие влишки нудат и голема стабилност на стапалото и зголбот, служат како превенција од лизгање на ногата во чевлата и го ублажуваат притисокот од штиклата и неудобниот ѓон на чевлата. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ