Најдобрите веге вкусови во градот! До 41% попуст на јадење по избор: лазања со вкус по избор, веге бургер, киш со праз, кифла со веге виршла, чија пудинг, лимонов тарт во Paradise Food

Цена од

29 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

40 ден.

Попуст

28%

Заштеда

11 ден.

Преостанато време

Купени: 204

 • Даме Груев, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  076 424 104

Добивате

Опции на понудата:

Лазања со вкус по избор 70 ден. 49 ден.
Киш со вкус по избор 80 ден. 49 ден.
Лимонов тарт 65 ден. 45 ден.
Кифла со веге виршла 40 ден. 29 ден.
Веге бургер 100 ден. 59 ден.
Чија пудинг 90 ден. 59 ден.

Повеќе за јадењата прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.10.2021 до 27.10.2021
 • ​​​​​Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за во локалот и за носење
 • За достапноста на јадењата ве молиме информирајте се во ресторанот на тел: 076 424 104
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Лазања со вкус по избор

 • Сејтан - брашно, пленични колбаси, морков, кромид, печурки, растителен мајонез, куркума
 • Тиква - тофу сирење, рендана тиква, мајонез од сојакуркума, босилек, оригано, црвен пипеr
 • Тофу и спанаќ - брашно, тофу сирење, спанаќ, растителен мајонез, куркума, босилек, оригано
 • Тофу и блитва -тофу сирење, блитва, растителен мајонез, босилек, оригано

Киш со вкус по избор

 • спанаќ - брашно, спанаќ, сончоглед, маслиово
 • зеленчук - брашно, тиквички, модар патлиџан, црвена пиперка, домат, сончоглед, маслиново масло
 • брокула - брашно, брокула, домат, сончоглед, маслиново масло
 • безглутенски со тофу - тиквички, модар патлиџан, домат, пиперка, боранија, карфиол, тофу, куркума, пченкарен скроб

Лимон тарт: бадем, орев, брашно, маслоново масло, шеќер, путер од кокос, мед, лимон куркума, агар- агар

Кифла со виршла: интегрално брашно, растителна виршла, брашно, маслиново масло

Веге бургер: пченично брашно, салата, краставица, домат, леќа, морков

Чија пудинг: сојно млеко, чија, бадем, овошје, мед или агаве сируп

За компанијата

Голем избор на вегански јадења. Бесквасен леб, разни намази, производи од соја. Разновидно мени со готови јадења.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.