Early Booking на Халкидики (28.05 - 10.06.2017 или 15.09 - 30.09.2017)! 35% попуст на ноќевање за двајца или двајца + дете со појадок и вечера во "Paradise Hotel 3*" - Криопиги во вредност од 3720 ден. (60 eur) по цена од 2418 ден. (39 eur)

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking на Халкидики (28.05 - 10.06.2017 или 15.09 - 30.09.2017)! 35% попуст на ноќевање за двајца или двајца + дете со појадок и вечера во "Paradise Hotel 3*" - Криопиги во вредност од 3720 ден. (60 eur) по цена од 2418 ден. (39 eur)

Цена

2,418 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,720 ден.

Попуст

35%

Заштеда

1,302 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 25

Добивате

Едно ноќевање со појадок и вечера за 2 лица во двокреветна соба + 1 дете гратис до 11.99 години

*Понудата важи за периодот од 28.05.2017 до 10.06.2017 и од 15.09.17 до 30.09.2017

*Хотелот не располага со слободни соби до 10.06.2017


Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.05.2017 до 10.06.2017 и од 15.09.2017 до 30.09.2017
 • Купонот важи за 2 возрасни лица или 2 возрасни лица + 1 дете до 11.99 год. без доплата.
 • Постои опција за сместување за 3то возрасно лице, доплатата изнесува 13,50 еур (837 ден.) на ден на база полупансион. Доплатата се врши преку купување на соодветната опција
 • Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања, односно да купите минимум 3 купони.
 • Пред купување на купонот информирајте се на email за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор за Вашиот посакуван термин, извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале за потврда на резервацијата. Во email порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата и посакуваниот период.
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Потребно е да го прикажете испечатен купонот по пристигнувањето во хотелот.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

На само 50 минути од аеродромот во Солун, хотелот Парадајз се наоѓа во срцето на Касандраво Халкидики, 100 метри оддалечена од морето и на 1 км од селото Криопиги.

Вие може целосно да се опуштите во удобните соби, да уживате во длабокото, синото и кристално море или да се оладите себе си покрај на базенот со коктел од базен барот.

Во ноќта можете да го посетите селото Криопиги пеш или со мини автобус од хотелот Парадајз.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ