Пролетно освежување! 61% попуст на педикир со лак + масажа + парафински третман од Студио Ројал во вредност од 900 ден. по цена од 349 ден.

Цена

349 ден.

Вредност

900 ден.

Попуст

61%

Заштеда

551 ден.

Купени: 10

 • Булевар Партизански Одреди бр.62 2/35 Скопје

  Одведи ме таму

  071 364 121

  studio.royal.skopje@gmail.com

Добивате

Педикир со лак + масажа + парафински третман

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.02.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Педикир 

 • парење на стапалата со антибактериска сол
 • чистење на мртвите клетки
 • чистење на плочката и давање форма
 • пилинг на стапалата за вадење на сувиот слој
 • маска за регенерирање на кожата
 • завршен крем
 • лак

Опуштете се во пријатниот амбиент во нашиот центар додека за вашата убавина се грижи стручен тим за подобро изгледате и подобро се чувствувате.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.