Негувани дланки и стопала! 57% попуст на парафински третман на дланки или стопала по избор во козметичкиот салон Beautela Royal Fit во вредност од 350 ден. по цена од 149 ден.

Цена

149 ден.

Вредност

350 ден.

Попуст

57%

Заштеда

201 ден.

Купени: 2

Добивате

Парафински третман на дланки или стопала по избор

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 25.12.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • За повеќе повеќе третмани, потребно е да се купат одреден број на купони
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или поднесете барање за поврат откако е завршена понудата, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Парафинскиот третман на рацете и нозете е најбрз начин за нега и регенерација на кожата. За овој третман се користат посебни восоци кои се загреваат и кои на тој начин продираат длабоко во кожата. Со парафинскиот третман исто така се забрзува и циркулацијата, што е посебно погодно за луѓе на кои рацете и нозете им се постојално ладни. Овој третман ви овозможува релаксирачка купка со топол парафин која создава топлинска бариера на кожата. Парафинот ги отвара порите, и на тој начин благотворно влијае и ги чисти мртвите клетки. Ваквите третмани ја зголемуваат циркулацијата на крвта, а со тоа умешно се делува против реуматичните болки. Ова е единствениот третман кој ќе го спречи сушењето на кожата и делува превентивно против стареење. Се препорачува особено после наливни нокти, како превентива од лампата, за да се спречи дехидратација. 

Овој третман се препорачува задолжително после наливни нокти како превентива од лампата да не дојде до дехидратација на кожата. Идеално се комбинира и со третманите на лице додека сте под маска, да добиете комплетно релаксирачки третман и на Вашите раце. Парафинскиот третман на раце и на стапала подразбира нахранување на кожата со парафин и дополнителна релаксациона масажа со високо хранлива и витаминска крема. Ова пакување овозможува подолготрајна нежност на Вашиот допир. Седум дена после третманот кожата е многу мазна, сјајна и хидрирана.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.