12 ја следат оваа компанија


ParaProtex (100 таблети)

1760 ден.

Шифра:

CV0114

Опис

Додаток во исхраната ParaProtex е производ со широк спектар составен од уникатна комбинација на состојки. Меѓу активните состојки на производот ParaProteX се наоѓаат: масло од семки од грејпфрут, лук, орев и билки кои успешно се користат со векови во народната медицина како: рангунски позавец, миризлива пепелашка, каранфилче и тахебо. Дозирање: 3×1-2 таблети дневно со појадок или вечера Дозирања во пакување: 33 СОСТАВ 150 мг Рангунски ползавец, 100 мг Миризлива пеперутка, 50 мг Екстракт од кисел трн (6% Aлкалоиди), 50 мг Измирна смола (мирха), 50 мг Масло од каранфилче, 50 мг Тахебо во прав, 37.5 мг Прав од црн орев, 37.5 мг Масло од кралевски орев, 25 мг Екстракт од семки на грејпфрут, 12.5 мг Лук во прав ВНИМАНИЕ! Примената на производот не е замена за преглед или консултација со Вашиот лекар! Доколку забележите било какви знаци на присуство на цревни паразити, веднаш побарајте лекарска помош. Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.