50 ја следат оваа компанија


- 13%

Параван – модел G04

9000 ден.

7800 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Параван за када од калено транспарентно стакло, дебелина 5 мм. Алуминиумски држачи и шарки.

Димензии: 120 x 150cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.