50 ја следат оваа компанија


- 12%

Параван - модел G03

6800 ден.

6000 ден.

Шифра:

2100000000063

Опис

Карактеристики на производот:

Параван за када од калено транспарентно стакло, дебелина 5 мм. Хромиран алуминиумски профил.

Димензии: 85 x 140cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.