50 ја следат оваа компанија


- 14%

Параван – модел G08 со големина по избор

11000 ден.

9500 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Параван на преклоп од калено сигурносно транспарентно стакло, дебелина 5 мм. Хромирани алуминимски профили.

 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.