50 ја следат оваа компанија


- 15%

Параван – модел G07 со големина по избор

8800 ден.

7500 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Параван од калено сигурносно матирано стакло, дебелина 5 мм. Матирани алуминиумски профили.

 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.