50 ја следат оваа компанија


- 11%

Параван – модел G14 со големина по избор

9900 ден.

8800 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Параван од калено сигурносно и транспарентно стакло, дебелина 8 мм. Алуминиумски држачи.

 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.