50 ја следат оваа компанија


- 13%

Параван – модел G02 со големина по избор

10700 ден.

9350 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Параван за када од калено матирано стакло, дебелина 5 мм. Хромиран алуминиумски профили.

Димензии:

  • 120 x 150cm
  • 140 x 150cm
  • 150 x 150cm
  • 160 x 150cm
  • 170 x 150cm

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.