50 ја следат оваа компанија


- 15%

Параван - модел G05 во големина по избор

12000 ден.

10150 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Параван за цокле, од калено матирано или транспарентно стакло, дебелина 5 мм. Хромиран алуминиумски профил.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.