41 ја следат оваа компанија


- 14%

Параван – модел G01 со големина по избор

9700 ден.

8350 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

Параван за када од калено матирано стакло, дебелина 5 мм. Хромиран алуминиумски профили.

Димензии:

 • 120 x 150cm
 • 140 x 150cm
 • 150 x 150cm
 • 160 x 150cm
 • 170 x 150cm

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.