50 ја следат оваа компанија


- 13%

Параван – модел G06со големина по избор

9700 ден.

8400 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Параван за цокле од калено матирано стакло, дебелина 6 мм. Хромиран алуминиумски профил.

 

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.