50 ја следат оваа компанија


- 14%

Параван проѕирен – G10 со големина по избор

8400 ден.

7200 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Параван проѕирен со држач. Дебелина на стакло 8 мм.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.