50 ја следат оваа компанија


- 13%

Параван проѕирен – модел G13 со големина по избор

8600 ден.

7500 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Параван со декор-коцки. Дебелина на стакло 8 мм.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.