53 ја следат оваа компанија


- 13%

Параван проѕирен – модел G12 со големина по избор

9000 ден.

7800 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

Параван матиран. Дебелина на стакло 8 мм.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.