Oдмор во Парга (Јонски Брег) за август! 11% попуст на 9 ноќевања за сместување по избор во Villa Mathias + опција автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Oдмор во Парга (Јонски Брег) за август! 11% попуст на 9 ноќевања за сместување по избор во Villa Mathias + опција автобуски превоз

Цена

27,652 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

31,000 ден.

Попуст

11%

Заштеда

3,348 ден.

 • ул. Лермонтова 3/6, Скопје (позади Италијанска амбасада) 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

9 ноќевања за термин по избор во Villa Mathias во Парга (Јонски брег) + опција автобуски превоз

 • Студио за 2 лица (6.08-15.08.2017) цена 31000​ ден. 27652 ден.
 • Студио за 2 лица (15.08-24.08.2017) цена 31000​ ден. 27652 ден.
 • Студио за 2 лица (24.08-02.09.2017) цена 26000​ ден. 23064 ден.

*Цената се однесува на наем на целото сместување

Можност за превоз:

 • Превоз за дете (под 12 год.), цена: 2294 ден.
 • Превоз за возрасен, цена: 3100 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.08.2017 до 24.08.2017
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Неколку дена пред поаѓање ќе ви биде испратен линк на Вашата email адреса за потпишување на договор за патување. 
 • Задолжително патничко осигурување
 • Употребата на клима уред е со доплата 
 • Ограничени количини!

Опис

Објектот Mathias е двокатна зграда со повеќе студија, наменета исклучиво за туристичко престојување во Парга. Нејзината местоположба која иако ја лоцира на кружниот пат над градот, воедно и овозможува и прекрасен поглед врз Парга и нејзиниот залив. Со својата одлична опременост и степенесто распоредените балкони, оваа вила овозможува одличен престој за секој нејзин гостин. Одличната опременост на двокреветните студија, како и паркинг место за секое од нив, ја издвојува во нејзината комфорност за престој пред многу слични објекти. Оддалеченоста од градските гужви и приближно истото растојание од сите три плажи на Парга, воедно и дава предност за сите оние кои во Парга би отпатувале со сопствен превоз. 

Сместувањето во Parga, кај најголемиот број туристи е ориентирано кон локалните објекти за сместување кои располагаат со студиа и апартмани. Независноста за време на престојот, прилагодена на сопствениот распоред на времето е императив за најголем дел од нејзините гости. Сето тоа е особено битно, кога ќе се земе в предвид потребната подвижност и секојдневно патување до прекрасните околни плажи, археолошки и туристички локалитети. Самиот град со својата местоположба, наметнува асистенција при сместување од страна на локалните туроператори, кои со мали комбиња и пик-ап возила од локалниот паркинг за автобуси, ги пренесуваат патниците и багажот до нивните објекти. Парга е навистина специфично, но сепак прекрасно место за незаборавен одмор.
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ