45% попуст на пастрмајлија по избор од ресторан Парис во вредност од 180 ден. по цена од 99 ден.

Вредност

180 ден.

Попуст

45%

Заштеда

81 ден.

Преостанато време

Купени: 66

Добивате

Пастрмајлија по избор од ресторан Парис:

  • Пилешка пастрмајлија
  • Свинска пастрмајлија

Услови

  • Купонот може да се искористи од 06.02.2019 до 07.03.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

Уживајте во вкусна храна подготвена од врвни мајстори и во одличниот амбиент.

Повелете!

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.