Нови веге јадења во Ресторан Парис! 32% попуст на протеинска салата, веге мексиканско бурито во тортиља од чиа семе или веге интегрална пита во Ресторан Парис

Цена од

149 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

220 ден.

Попуст

32%

Заштеда

71 ден.

Купени: 23

Добивате

Опции на понудата:

Протеинска салата 220 ден. 149 ден.
Веге мексиканско бурито 220 ден. 149 ден.
Веге интегрална пита 220 ден. 149 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 08.09.2019 до 15.10.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"

Опис

  • Протеинска салата - црвено гравче, наут (хумус), марула, пченка, маслинки, ротквици, зелена пиперка, кромид, соја сос, семки сончоглед
  • Веге мексиканско бурито во тортиља од чиа семе - тортиља од чиа семе, црвено гравче во мексикански чили сос, црвена печена пиперка, зелена свежа пиперка, пченка, маслинки, кашкавал, печурки
  • Веге интегрална пита - печурки, сирење, јајца, кашкавал, маслинки, свежа пиперка, микс семиња

Уживајте во прекрасниот амбиент и високата професионалност на Ресторан "Paris" надополнет со висококвалитетно приготвени специјалитети.

Искористете ја оваа можност и дојдете во шармантниот Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.