Здраво и фит тело во FITNESS PARK! До 34% попуст на месечна или тримесечна членарина за неограничено вежбање во Park Hotel & Spa

Цена од

2990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4500 ден.

Попуст

34%

Заштеда

1510 ден.

Купени: 71

Добивате

Опции на понудата:

Mесечна членарина за вежбање 4,500 ден. 2,990 ден.
Tримесечна членарина за вежбање 13,500 ден. 8,900 ден.

*Понудата важи за неограничено вежбање во Fitness Park 

*Купонот треба да се искористи (да се започне со вежбање) најдоцна до 31.08.2023 
*Понудата важи за нови членови

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.06.2023 до 31.08.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на тел: 389 25 51 51 74 или на маил: [email protected]
  • Купонот треба да се искористи (да се започне со вежбање) најдоцна до 31.08.2023 
  • Понудата важи за нови членови 
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Fitness Park 

Fitness Park располага со најдобрата опрема на просторно и добро осветлено место каде што можете да ја вратите моќта и да ги освежите мускулите. Дајте целосен здив на вашето тело преку сите ваши сетила.

Индустриска и елегантна, премиум класна атмосфера во просторен и отворен ентериер каде чувствителната музика и микро клима се оптимизирани на највисоко ниво со цел да ви обезбедат искуство од висок квалитет во спортскиот објект. Опремата е професионална од брендот TechnoGym,  внимателно навигирана низ најдобриот инструктор во регионот.

Fitness Park располага со простор од 700 м2 и има над 60 достапни справи за вежбање. 

За компанијата

Во срцето на Градскиот парк, опкружен со зеленило и сончева тераса со поглед кон тврдината Кале и покрај реката Вардар ќе го најдете Park Hotel & Spa. Автентичен квалитетен спој со цел да се создаде уникатно сетилно искуство за сите посетители, персоналот на хотелот ќе ги задоволи вашите потреби.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.