Уживајте во прекрасните пејсажи на Прага (01.12.2019-31.03.2020)! До 44% попуст на 2 или 3 ноќевања со појадок во стандардна двокреветна соба за 2 лица во Park Inn by Radisson Hotel

Цена од

11966 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

21328 ден.

Попуст

44%

Заштеда

9362 ден.

Преостанато време

Добивате

Опции на понудата:

2 BB ноќевања за 2 лица 21,328 ден. (344 еур)
11,966 ден. (193 еур)
3 BB ноќевања за 2 лица 20,088 ден. (324 еур)
17,732 ден. (286 еур)

Во цената е вклучено:

 • Појадок на Шведска маса
 • 2 или 3 ноќевања во стандардна двокреветна соба со бања за 2 лица
 • Бесплатна Wi-Fi мрежа на јавни места

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.11.2019 до 31.03.2020
 • Потребно е да се информирате за слободни места на info.prague@parkinn.com
 • Доколку има слободни места потребно е да ги купите купоните и кодовите да ги внесете на следниот линк http://register.hotelvoucheronline.com (купон код во полето Coupon code и пин код во полето Security code).
 • По внесувањето на кодовите добивате ваучер од хотелот кој е потребно да го испратите на info.prague@parkinn.com за потврда на резервацијата.
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Зградата на хотелот Park Inn by Radisson Hotel во Прага, сместена во сценската втора област во Прага, е спектакуларна арт-деко структура која датира од 1907 година. Движењето по вашиот пат низ градот е лесно, бидејќи трамвајската станица Албертов е 100 метри од хотелските врати, додека реката Влтава и Замокот Vyšehrad се помалку од 5 минути пешачење. Едно од најпознатите иконични знаменитости во Прага, мостот Чарлс од 14 век кој преминува на реката Влтава, е на неколку моменти од хотелот. Ако сте ранобудници, препорачуваме да ја посетите зората за зашеметување на изгрејсонцето и да ја искусите тивката Прага. Loversубителите на уметноста не треба да го пропуштат Музејот Кампа и нејзината инспиративна колекција на модерна чешка и Централна Европа уметност. 

Вкусна чешка храна и вежбање со поглед

Уште имате енергија по разгледување? Потоа, упатете се на покривот на хотелот во Прага. Таму ќе го најдете нашиот фитнес центар, кој е опремен со најсовремена опрема за вежбање - нема подобра мотивација за справување со тежок тренинг, отколку зачудувачката панорама во градот, што се гледа од салата. Ниту едно патување не би било комплетно без мало задоволување; нашиот он-сајт ресторан, RBG Bar & Grill, нуди чешки класици заедно со сочни хамбургери, скара стекови и свежи салати. Нарачајте коктел, чаша вино или чешко пиво од менито за пијалаци за да го поставите темпото за релаксирање во стил. Доколку не сте подготвени ноќта да заврши таму, секогаш можете да возвратите со филм на паметната телевизија HD LED, сместена во секоја од 210-те соби во нашиот хотел во Прага. Ако сте во Прага на деловна активност, нашите 5 простории за состаноци се целосно опремени со аудиовизуелна опрема, како и многу природна светлина за здрава работна околина. Нашиот деловен хотел е на кратка прошетка од Прашкиот Конгресен центар.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.