Опции на понудата:

Пршута
Свинска пршута, хопла, пелат, пармезан
400 ден.
Пилешко
Пилешко, хопла, печурки, пченка, брокула, кари
380 ден.
Примавера
Мешан зеленчук, хопла, пармезан
360 ден.
Болоњезе
Мелено месо, пелат домат
370 ден.
Карбонара
Сланина, јајце, лук, хопла, пармезан
370 ден.
Фунги (Печурки)
Вргањ, шампињони, лук, магдонос, путер, пармезан
370 ден.
Четири Сирења
400 ден.
Пенне Арабијата
Макарони, шери домат, свеж босилок, магдонос, пелат, маслинки
310 ден.
Таљатели Со Ракчиња
Ракчиња, паста таљатели, маслиново масло
480 ден.
Тортелини Со Пршут
Тортелини, свинска пршута, доматно пире, хопла, пармезан
450 ден.
Тортелини Со Печурки
Тортелини, вргањ, шампињони, хопла, пармезан
400 ден.
Вегетаријански Лазањи
Мешан зеленчук, пелат, кашкавал, пармезан
350 ден.
Лазањи Болоњезе
Мелено месо, пелат, кашкавал, домат, бешамел сос
380 ден.