Ресторан Дион
Доставата се врши од 09:00ч. до 22:00ч.
Доставата се врши во рок од 1 час за Скопје
Минимална нарачка за достава е 400 ден
Доплата за достава за сите нарачки изнесува 80 ден.
Работно време за подигнување: од 09:00ч. до 23:00 ч.
Преземање од локал во рок од 30 мин.
Клик за мени
Паста и Рижото
#ХранаДоДома

Опции на понудата:

Примавера
Доматен сос, моцарела, лук, босилок, маградос 340гр
269 ден.
Болоњезе
Сос болоњезе , пармезан 340гр
279 ден.
Лазањи
Кори за лазања, болоњезе сос, моцарела, пармезан, бешамел сос 340гр
240 ден.
Рижото фунги
Ориз, шампињони, пршут, пармезан 300гр
289 ден.
Фунги
Шампињони, шунка, слатка павлака, пармезан 340гр
279 ден.
Пармезан
Шампињони, говедски пршут, слатка павлака , пармезан 340 гр
309 ден.
Кватро формаџо
Слатка павлака, моцарела, рокфорд, пармезан 340 гр
319 ден.
Рижото со зеленчук
Ориз, морков, шампињони, тиквици, грашок 300 гр
219 ден.
Џамбалаја рижото
Ориз, пилешко месо, морков, тиквици, шампињони, грашок, кари, соја сос 300гр
289 ден.