11 ја следат оваа компанија


Паста за заби со хербален рузмарин

295 ден.

Шифра:

30253
 • Димитрие Чуповски, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 288 504

  bioorganica@jass.com.mk

Опис

Паста за осетливи непца

 • Пастата за заби е изработена во целост без пенливи средства.
 • Оваа многу блага паста погодна е за нега на многу осетливи непца, наклонети кон крварење. Исто така, се препорачува употреба на оваа паста за време на хомеопатски третман.
 • Не содржи синтетички бои, мириси и конзерванси и е без синтетички флуоридни адитиви.

Количина: 75ml

Детали за испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.