50% попуст на пилешка или свинска пастрмајлија во Ресторан Мал Алтан во вредност од 190 ден. по цена од 95 ден.

Вредност

190 ден.

Попуст

50%

Заштеда

95 ден.

Купени: 125

 • ул.Сава Михајлов 35 /1-7

  Одведи ме таму

  070 312 261

Добивате

Пилешка или свинска пастрмајлија 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.11.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Отворени сме во секое време да го слушнеме вашето ценето мислење,сугестии и критики со цел да го добиеме најдобриот производ кој што сите го посакуваат.Со оглед на тоа што ние не сме производство,нашиот "производ" е и ќе биде задоволен клиент.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.