Вкус кој не се пропушта! 50% попуст на пастрмајлија по избор: backyard, 4 вида сирење, пилешка или свинска во BackYard Bar and Kids Area

Цена од

125 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

250 ден.

Попуст

50%

Заштеда

125 ден.

Купени: 275

 • ул. “Димитрие Чуповски” (позади гимназијата Јосип Броз Тито)

  Одведи ме таму

  078744822

Добивате

Опции на понудата:

Свинска пастрмајлија 250 ден. 125 ден.
Пилешка пастрмајлија 250 ден. 125 ден.
Backyard пастрмајлија 280 ден. 140 ден.
4 вида сирење пастрмајлија 280 ден. 140 ден.
Додаток: ајдамер и сланина 20 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.11.2019 до 30.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи "за носење"
 • Купоните се користат по 14ч. (во работен ден)
 • За викенд важи преку целиот ден

Опис

Опис на јадењето:

 • Backyard пастрмајлија: пилешко месо, сос од горгонзола и спанаќ, ајдамер и сланина
 • Пастрмајлија 4 вида сирење: пилешко месо, сос од 4 вида сирење, ајдамер и сланина

BackYard Bar and Kids Area е модерен локал во центарот на Скопје. Конфорно и уникатно место кое ќе биде Вашето омилено катче. 

Уживајте во вкусовите на храната подготвена од врвните мајстори и опуштете се заедно со Вашето друштво. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.