Појадоци
Салати
Мезе
Сендвичи
Бургери
Пици
Рижото
Главни јадења
Десерт

Опции на понудата:

Свинска пастрмајлија
125 ден.
Пилешка пастрмајлија
125 ден.
Backyard пастрмајлија
140 ден.
4 вида сирење пастрмајлија
140 ден.
Додаток: ајдамер и сланина
20 ден.

Опис

Опис на јадењето:

  • Backyard пастрмајлија: пилешко месо, сос од горгонзола и спанаќ, ајдамер и сланина
  • Пастрмајлија 4 вида сирење: пилешко месо, сос од 4 вида сирење, ајдамер и сланина

BackYard Bar and Kids Area е модерен локал во центарот на Скопје. Конфорно и уникатно место кое ќе биде Вашето омилено катче. 

Уживајте во вкусовите на храната подготвена од врвните мајстори и опуштете се заедно со Вашето друштво.