#СкопјеГурман! За вистинските обожаватели на риба и месо! 43% попуст на свежа пастрмка + пекарски компир, месо на селски начин или телешки јазик во сос од суви сливи во Гостилница Чардак во вредност од 350 ден. по цена од 199 ден.

Цена од

199 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

350 ден.

Попуст

43%

Заштеда

151 ден.

Купени: 231

 • ул. Ѓорѓи Пешков бр.6 (Боемска улица)

  Одведи ме таму

  070 410 919, 077 899 999

  restorancardak@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Свежа пастрмка (350 гр.) + гарнир пекарски компир 350 ден. 199 ден.
Месо на селски начин (400 гр.) 350 ден. 199 ден.
Телешки јазик во сос од суви сливи (300 гр.) 350 ден. 199 ден.
Скопско (1+1 гратис) 100 ден.

*Доколку купите купон за Скопско пиво, добивате 1 Скопско гратис!

*Купонот за Скопско 1+1 гратис важи само доколку купите купон за храна од зделката!

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 05.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење
 • Понудата не важи за петок и сабота

Опис

Македонската кујна, Македонската традиција сплотени во една приказна, приказна која започнува далечната 1963 год. во Националниот ресторан Чардак, лоциран на Скопска црна гора, сега прераскажана во срцето на Дебар маало во центарот на боемскиот дух на Скопје, на Боемска улица.

Вратете се во минатото, во историјата, со прекрасната чалгиска музика, Македонска храна, Македонско вино...

вратете се заедно да ја раскажуваме приказната наречена Чардак!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.