8 ја следат оваа компанија


Патики Tommy Hilfiger FW0FW04706

5990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

FW0FW04706 YBS

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи низ целата територија на Македонија
  • Време потребно за достава во Скопје: 1-2 работни дена по процесирање на нарачката
  • Време потребно за достава низ Македонија: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070 333 156
  • Види ја продавницата на "Fashion House MK" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Ни претставува големо задоволство на едно место да Ви ги претставиме најновите информации, настани, промоции и случувања на најдобрите модни марки во земјата. Следете не на оваа страна и секогаш бидете први да ги дознаете сите новости за Lacoste, Gant, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Nautica, Polo Ralph Lauren, Napaprji.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.