86% попуст на биохемиски анализи + крвна слика (испитување на: глукоза, триглицериди, холестерол, серумско железо, гама (ГТ), калциум, AST и ALT) во ПЗУ Павлина во вредност од 1110 ден. по цена од 150 ден.

Цена

150 ден.

Вредност

1110 ден.

Попуст

86%

Заштеда

960 ден.

Купени: 53

 • ул. Огњан Прица бр. 39 (н. Кисела вода)

  Одведи ме таму

  02 2771 112

  pzupavlina@gmail.com

Добивате

Биохемиски анализи + крвна слика:

 • Крвна слика (во вредност од 200 ден.)
 • Глукоза (во вредност од 100 ден.)
 • AST и ALT (во вредност од 200 ден.)
 • Холестерол и триглицериди (во вредност од 200 ден.)
 • Гама (ГТ) (во вредност од 150 ден.)
 • Серумско железо (во вредност од 150 ден.)
 • Калциум во крв (во вредност од 100 ден.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.10.2019 до 20.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребно со себе да носите здравствена легитимација и упат
 • Не е потребно претходно закажување
 • Резултатите се испраќаат по e-mail за 3 работни дена

Опис

Основани 2009 година, ПЗУ Павлина е лабораторија со екстерна контрола од BioRad ги работиме сите хематолошки, биохемиски, имунолошки, микробиолошки анализи, крвна слика, клиничка хемија, полови хормони, тироидни хормони, автоантитела, серологија, плазма протеини, урина, туморски маркери, мониторирање на лекови, алерготестови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.