70% попуст на биохемиски анализи + крвна слика (испитување на: глукоза, триглицериди, холестерол, серумско железо, уреа, креатинин, калциум, AST и ALT) во ПЗУ Павлина во вредност од 1250 ден. по цена од 199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

70% попуст на биохемиски анализи + крвна слика (испитување на: глукоза, триглицериди, холестерол, серумско железо, уреа, креатинин, калциум, AST и ALT) во ПЗУ Павлина во вредност од 1250 ден. по цена од 199 ден.

Цена

199 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,250 ден.

Попуст

70%

Заштеда

1,050 ден.

Купени : 45

 • ул. Огњан Прица бр. 39 (н. Кисела вода) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2771 112

 • pzupavlina@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Биохемиски анализи + крвна слика:

 • Крвна слика (во вредност од 200 ден.)
 • Глукоза (во вредност од 100 ден.)
 • AST и ALT (во вредност од 200 ден.)
 • Холестерол и триглицериди (во вредност од 200 ден.)
 • Уреа (во вредност од 100 ден.)
 • Креатинин (во вредност од 200 ден.)
 • Серумско железо (во вредност од 150 ден.)
 • Калциум во крв (во вредност од 100 ден.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.10.2017 до 20.12.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребно со себе да носите здравствена легитимација и упат
 • Не е потребно претходно закажување
 • Резултатите се испраќаат по e-mail за 3 работни дена

Опис

Основани 2009 година, ПЗУ Павлина е лабораторија со екстерна контрола од BioRad ги работиме сите хематолошки, биохемиски, имунолошки, микробиолошки анализи, крвна слика, клиничка хемија, полови хормони, тироидни хормони, автоантитела, серологија, плазма протеини, урина, туморски маркери, мониторирање на лекови, алерготестови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ