42 ја следат оваа компанија


- 10%

Телефон Xiaomi Smartphone 5.5" + 20 месеци гаранција

14000 ден.

12639 ден.

Преостанато време

Шифра:

1900000000223
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • 5.5" 1080x1920 IPS Screen
 • Octa-core (2.0 GHz Cortex-A53)
 • 4GB Ram, 64GB Flash
 • Wi-Fi, Dual SIM
 • 4G
 • GPS
 • BT
 • 12MP front
 • 5MP rear
 • 3080mAh battery
 • Android 7.1.2
 • Black, 1Y

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.