Специјална понуда! PCR или антигенски тестови по промотивна цена од RAPID LAB

Цена од

580 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 130

 • VIP Hotel Hotel, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070239822

  [email protected]

 • Мотел Македонија, Dolno Kalaslari, Велес, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070239799

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Брз антигентски тест (нови тестови сензитивни на омикрон) 580 ден.
PCR тест 999 ден.
Ултра брз PCR тест 1,600 ден.
Фамилијарен пакет за 4 лица: Антигенски тестови 2,200 ден.
Фамилијарен пакет за 4 лица: ПЦР тестови 3,200 ден.

*Тестовите се вршат БЕЗ претходно закажување!
*Резултатите од PCR тестот ги добивате за 6 часа


Примерокот (брисот) се зема на 3 локации:

 • СКОПЈЕ - спроти East Gate, на паркингот кај VIP Hotel
  тел: 070239822 (секој работен ден од 08:00 до 21:00 часот, недела од 08:00 до 16:00 часот)

 • ГЕВГЕЛИЈА - граничен премин Богородица, веднаш кај Принцес казино и ВУ Дент
  тел: 070239699 (секој работен ден од 08:00 до 17:00 часот, недела се врши тестирање само на повик)

 • ВЕЛЕС - Мотел Македонија, бензиска Пумпа Макоил
  тел: 070239799 (секој работен ден од 07:30 до 17:00 часот, недела се врши тестирање само на повик)

*Можност за тестирање од автомобил
*Со секој тест добивате сертификат за патување со бесплатен превод на англиски, по ваш избор
*Брз антигентски тест (детектира и омикрон) е готов во период од 15 минути и за истиот не е потребно закажување на термин 
*Резултатите од PCR тестот ги добивате за 6 часа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.05.2022 до 30.12.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Резултатите од тестовите ги добивате на маил или со телефонско известување
 • Тестовите се вршат БЕЗ претходно закажување!
 • Резултатите од PCR тестот ги добивате за 6 часа
 • Со секој тест добивате сертификат за патување со бесплатен превод на англиски, по ваш избор!
 • За резервација на термин за тестирање потребно е да се јавите на телефоните наведени за секоја локација или да пишете на емаил: [email protected]
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

ПЗУ Дијагностичка молекуларна лабораторија RAPID LAB врши RT-PCR тестирање за COVID-19 со примерок од плунка на локациите во Скопје, Велес и Гевгелија

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.