За сите навивачи на Европско Првенство РАКОМЕТ 2022! PCR тест по специјална цена од 1100 ден од RAPID LAB

Цена

1100 ден.

Купени: 32

 • Граничен премин Богородица, E75, Bogorodica, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070239699

  rapidlab.mkd@gmail.com

 • VIP Hotel Hotel, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070239822

  rapidlab.mkd@gmail.com

 • Мотел Македонија, Dolno Kalaslari, Велес, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070239799

  rapidlab.mkd@gmail.com

Добивате

*Тестовите се вршат со претходно закажување!
*Доколку брисот е земен до 13:30 часот резултатот се добива вечерта истиот ден а во спротивно резултатот го добивате наредниот ден

Примерокот (брисот) се зема на 3 локации:

 • СКОПЈЕ - спроти East Gate, на паркингот кај VIP Hotel
  тел: 070239822

 • ГЕВГЕЛИЈА - граничен премин Богородица, веднаш кај Принцес казино и ВУ Дент
  тел: 070239699

 • ВЕЛЕС - Мотел Македонија, бензиска Пумпа Макоил
  тел: 070239799

*Можност за тестирање од автомобил
*Со секој тест добивате сертификат за патување со бесплатен превод на англиски, по ваш избор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2022 до 18.01.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Резултатите од тестовите ги добивате на маил или со телефонско известување
 • Тестовите се вршат со претходно закажување!
 • Доколку брисот е земен до 13:30 часот резултатот се добива вечерта истиот ден а во спротивно резултатот го добивате наредниот ден
 • Со секој тест добивате сертификат за патување со бесплатен превод на англиски, по ваш избор!
 • За резервација на термин за тестирање потребно е да се јавите на телефоните наведени за секоја локација или да пишете на емаил: rapidlab.mkd@gmail.com
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

ПЗУ Дијагностичка молекуларна лабораторија RAPID LAB врши RT-PCR тестирање за COVID-19 со примерок од плунка на локациите во Скопје, Велес и Гевгелија

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.