До 24% попуст на анализи по избор: ПЦР тест за ковид, тест за ковид или сезонски грип или ковид пакет по избор во ПЗУ Никоб Лаб

Цена од

1300 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1600 ден.

Попуст

19%

Заштеда

300 ден.

Преостанато време

Купени: 87

 • бул. Борис Трајковски бр. 62

  Одведи ме таму

  02 2741 000; 071 321 017

  contact@nikoblab.mk

Добивате

Опции на понудата:

ПЦР тест за ковид 1,600 ден. 1,300 ден.
Тест за одредување Covid19 или сезонски грип 1,800 ден. 1,590 ден.
Ковид пакет (скрининг хемостаза, Д-димери, CRP и крвна слика) 2,500 ден. 1,900 ден.

*Подетално за тестовите може да прочитате во делот ОПИС

*ПЦР тест за ковид се користи за патување 

*Достапни се 6 пултови за земање брисеви 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.11.2021 до 30.12.2021
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Претходна резервација не е задолжителна
 • Тестовите може да се изведат само во Никоб Лаб - Скопје (Борис Трајковски бр. 62, Кисела Вода) со обезбеден паркинг простор во секое време
 • Резултатите од тестовите ги добивате на е-маил или во печатена форма на македонски и англиски јазик
 • Резултатите од тестовите ги добивате во текот на денот
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

 • ПЦР тест за ковид (RT-qPCR детекција на SARS-CoV-2)
 • Тест за одредување ковид 19 или сезонски грип (комбиниран молекуларен multiplex PCR тест препорачан од СЗО)
 • Ковид пакет (скрининг хемостаза, Д-димери, CRP и крвна слика)

За компанијата

За НИКОБ ЛАБ

Никоб Лаб е современа биохемиска и молекуларна дијагностичка лабораторија, комплетно опремена со најновата генерација на Abbott Architect лабораториска технологија. Користиме валидирани и оптимизирани методи за специфично, сензитивно и високо-репродуцибилно следење и анализирање. Дополнително, лабораторијата е специјализирана за иследувања на сите органи и системи, современи и напредни генетски тестирања, детекција и генотипизација на причинители на инфективни заболувања, испитувања на инфертилитет и квантитативно одредување на антитела за SARS-CoV-2 со RBD.

Никоб Лаб која како лабораторија поседува најголем капацитет за изведување на PCR тестови во државата, делуваат 6 Ковид-19 пунктови со најпристапни локации со сопствен паркинг, во кои се изработуваат ултра брзи PCR тестови за детекција и диференцијација на Sars-CoV-2 вирусот со најсовремена RT-LAMP quiz биочип технологија, каде финалниот резултат го добивате во најбрзо време. 
 

НИКОБ МЕДИКАЛ 

Покрај Никоб Лаб функционира ПЗУ НИКОБ МЕДИКАЛ  кој е на располагање на граѓаните преку соодветни здравствени услуги во домашни услови, 24 часа достапна телефонска медицинска консултација, медицински и санитетски транспорт и медицинско обезбедување на јавни настани. На располагање на нашите клиенти се 20 врвно обучени медицински тимови, составени од доктори, медицински сестри, опремени со најсовремени амбулантни и санитетски возила во нашата држава и преку интегриран мониторинг систем поврзани со апликација која ќе може да ја поседуваат корисниците на нашите услуги за кои обезбедуваме брза, достапна и квалитетна здравствена услуга.

НИКОБ МЕДИКАЛ  и НИКОБ ЛАБ е 100% приватна инвестиција и ги понудува најфлексибилните, најдостапните и најприфатливите цени на пазарот за услуги за кои бенефит ќе имаат граѓаните и идните клиенти, а ќе бидеме и додадена вредност на здравствениот систем во нашата држава.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.