PCR, антигенски тестови, фамилијарни тестирања или ултра брз PCR тест по специјална цена од RAPID LAB

Цена од

700 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 14

 • Граничен премин Богородица, E75, Bogorodica, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070239699

  rapidlab.mkd@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Брз антигенски тест 700 ден.
PCR тест 1,300 ден.
Фамилијарни тестирања (над 3 лица) 1,000 ден.
Ултра брз PCR тест (резултат до 2 часа ) 2,300 ден.

*Тестовите се вршат 24/7 со закажување!
*Примерокот (брисот) се зема надвор пред лабораторијата лоцирана на граничен премин Богородица веднаш кај Принцес казино или на пунктот кај мотел Македонија, бензинска пумпа Мак Оил кај Велес (на автопат Скопје - Гевгелија)
*Можност за тестирање од автомобил
*Со секој тест добивате сертификат за патување со бесплатен превод на англиски, по ваш избор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.10.2021 до 01.10.2022
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Резултатите од тестовите ги добивате на маил или со телефонско известување
 • Тестовите се вршат 24/7 со претходно закажување!
 • Со секој тест добивате сертификат за патување со бесплатен превод на англиски, по ваш изборЗа резервација на термин за тестирање потребно е да се јавите на 070239699 или да пишете на емаил: rapidlab.mkd@gmail.com
 • Тестовите може да се изведат и без претходно закажување
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

ПЗУ Дијагностичка молекуларна лабораторија RAPID LAB врши RT-PCR тестирање за COVID-19 со примерок од плунка на самиот Граничен Премин „Богородица“.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.