61% попуст на печено прасе (околу 12-15 кг.) во Ресторан Парис во вредност од 8500 ден. по цена од 3330 ден.

Цена

3330 ден.

Вредност

8500 ден.

Попуст

61%

Заштеда

5170 ден.

Купени: 3

Добивате

Печено прасе (околу 12-15 кг.)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 06.12.2019 до 31.12.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е резервација 2 дена однапред
  • Понудата важи само за во ресторанот, не важи за носење

Опис

За сите љубители на сочно и свежо печено месо!
Уживајте во есенското попладне со добро друштво, чаша вино и неодолив вкус на свежо испечено прасе. Одлична прилика да го прославите вашиот роденден или друг вид на прослава. Повелете!

Уживајте во прекрасниот амбиент и високата професионалност на Ресторан "Paris" надополнет со висококвалитетно приготвени специјалитети.

Искористете ја оваа можност и дојдете во Ресторан "Paris", со инспирација од Градот на светлината, со идеја да се пренесе дел од духот на овој прекрасен град во нашето Скопје!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.