Имајте убави и средени нокти! До 55% попуст на маникир или педикир по избор: типсови, наливни нокти, гел лак на природни нокти, класичен предикир или руски педикир во козметичкиот салон Royal Beauty Clinic

Цена од

299 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

301 ден.

Купени: 19

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Royal Beauty Clinic, Veniamin Machukovski, Скопје, North Macedonia

  Одведи ме таму

  072268282

  roya[email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Типсови 1,200 ден. 699 ден.
Наливни нокти 1,500 ден. 899 ден.
Гел лак на природни нокти 600 ден. 299 ден.
Класичен предикир 1,000 ден. 449 ден.
Руски педикир 1,500 ден. 799 ден.

Се доплаќа за:

 • Скршен нокт
 • Цртање и украсување
 • Сопствена турпија - 100 ден

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 15.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин
 • Понудата е наменета за жени
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Убавината и здравјето започнува од здрави и негувани стапала и дланки. Секоја современа жена има потреба барем од еднаш месечно стручно и хигиенско уредување на стопалата и средување на ноктите. Педикирот и маникирот се совршено решение за одржување на мекоста на кожата на вашите раце и стопала, како и за убавината и здравјето на вашите нокти. Во текот на третманот се користат врвни козметички препарати кои ќе придонесат за зацврстување, сјај и подобро здравје на вашите нокти, како и за враќање на еластичноста и мекоста на вашата кожа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.