До 44% попуст на маникир или педикир по избор: гел лак на раце, гел лак на нозе, гел на раце, руски педикир или руски педикир со гел лак во Studio Felix

Цена од

280 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

44%

Заштеда

220 ден.

Преостанато време

Купени: 15

Добивате

Опции на понудата:

Гел лак на раце 500 ден. 280 ден.
Гел лак на нозе 500 ден. 280 ден.
Гел на раце 800 ден. 450 ден.
Руски педикир 1,000 ден. 570 ден.
Руски педикир со гел лак 1,300 ден. 750 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.03.2023 до 31.08.2023
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

Студио Феликс нуди услуги:

  • Маникир
  • Педикир
  • Руски педикир (со дискови)
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.