Пролетен одмор на Халкидики во новиот луксузен Pefki Deluxe Residences (30.04 - 22.05.2019)! До 43% попуст на ноќевањe за 2, 3 или 4 лица во сместување по избор во Pefki Deluxe Residences - Пефкохори

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3968 ден.

Попуст

39%

Заштеда

1550 ден.

Купени: 4

 • Pefkochori , 630 85, Greece

  Одведи ме таму

  +30 6980 209012

  info@incepto-hospitality.com

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица (Deluxe Studio - Pool View) 3,968 ден. (64 еур)
2,418 ден. (39 еур)
Ноќевање за 3 лица (Deluxe Studio - Pool View) 4,774 ден. (77 еур)
3,224 ден. (52 еур)
Ноќевање за 2 возрасни + 1 дете (Deluxe Studio - Pool View) 4,402 ден. (71 еур)
3,038 ден. (49 еур)
Ноќевање за 2 лица (Deluxe Studio - Pool Front) 4,464 ден. (72 еур)
2,790 ден. (45 еур)
Ноќевање за 3 лица (Deluxe Studio - Pool Front) 5,394 ден. (87 еур)
3,658 ден. (59 еур)
Ноќевање за 2 возрасни + 1 дете (Deluxe Studio - Pool Front) 4,960 ден. (80 еур)
3,224 ден. (52 еур)
Ноќевање за 4 лица (Deluxe Apartment Split-Level Pool View) 8,680 ден. (140 еур)
4,960 ден. (80 еур)
Ноќевање за 2 возрасни + 2 деца (Deluxe Apartment Split-Level Pool View) 7,440 ден. (120 еур)
4,898 ден. (79 еур)
Ноќевање за 4 лица (Deluxe Apartment 1 Bedroom Pool View) 11,160 ден. (180 еур)
6,820 ден. (110 еур)
Ноќевање за 2 возрасни + 2 деца (Deluxe Apartment 1 Bedroom Pool View) 9,300 ден. (150 еур)
5,518 ден. (89 еур)

*Понудата се однесува на наем на цело сместување

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.04.2019 до 22.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот информирајте се на e-mail info@incepto-hospitality.com за слободни места, или преку телефон.
 • Откако ќе добиете потврден одговор извршете го купувањето и испратете го купонот на email адресата со REPLY во разговорот во кој сте комуницирале, за потврда на резервацијата
 • Во e-mail порака наведете го името и презимето на оној кој треба да гласи резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
 • Опциите се однесуваат за деца до 11.99 години
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доплатата за такса е 0,50 еур. по соба од ноќевање (се плаќа директно во хотелот)
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Pefki Deluxe Residence се наоѓа во Пефкохори и во склоп на целото сместување има прекрасна градина.

Хотелот располага со 22 студија и апартмани со пространи удобности, изградени околу заеднички базен, кој е идеален за парови и семејства. Хотелот има за цел да им понуди на гостите незаборавно искуство, и е идеална локација за одмор и релаксација и прекрасни празнични моменти во текот на целата сезона.
Хотелот има бесплатен интернет. Секоја соба располага со балкон, и е целосно опремена со фрижидер, место за седење со софа и телевизор, како и сoпствено купатило со туш. Во кујната има на располагање решо и електричен бокал. Во хотелот има можност за појадок. Во склоп на хотелот има и надворешен базен.
Хотелот се наоѓа во близина на Sani Beach на само 38,6 километри а Афитос се наоѓа на 20,9 километри. Најблискиот аеродром е во Солун на само 96,6 километри од хотелот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.